Zadný kufor vrátane montáže v hodnote 289€ ku skladovým štvorkolkám ZADARMO ! Platí len do vypredania zásob. 

Služby

Svojim klientom sa snažíme poskytovať čo najvyšší možný komfort doplnkových služieb, tým pádom poskytujeme hneď niekoľko služieb, ktoré zabezpečujú našim klientom bezstarostný nákup, predaj a servis. Viac o všetkých službách sa dozviete nižšie.

 

Servis

Samozrejmosťou u nás je kompletný servis a pneuservis motocyklov a štvorkoliek, ktorý je súčasťou firmy JF Moto od samotného založenia. Za tie roky sme sa stretli so všemožnými problémami, no doposiaľ sme nenarazili na problém, ktorý by sme nezvládli opraviť. Týmto schopnostiam dopomáha aj fakt, že využívame modernú diagnostiku s takmer všetkými typmi motocyklov. V prípade nepriaznivého počasia, alebo nepojazdnosti motocykla je tu aj možnosť si pre nepojazdný motocykel dôjsť. 

Ku každej jednej motorke pristupujeme ako k vlastnej o čom svedčí aj nespočetne veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa ku nám vždy radi vracajú. Počas samotného úkonu je tu vždy možnosť občerstviť sa kávou, alebo chladeným nápojom. Viac nájdete tu - Servis

 

Náhradné diely 

Náhradné diely nám nerobia najmenší problém. V prípade náhradných dielov je vždy dostatok alternatív, preto vždy dbáme na to, aby si zákazník mohol vybrať tú najvhodnejšiu variantu. Či už sa jedná o originálny diel priamo od výrobcu z továrne, alternatíva od iného výrobcu, alebo ide o použitý diel. Všetky možnosti konzultujeme s konečným zákazníkom, aby sme vyšli každému v ústrety.

 

Odťahová služba 

Nám samím sa už niekoľko krát stalo, že nám motocykel vypovedal službu. Presne z tohto dôvodu sme zriadili možnosť odťahu motocyklov a štvorkoliek priamo k nám do servisu, alternatívne k vám domov.

 

Protiúčet a výkup

Spravíme všetko preto, aby sme našli spoločnú reč, takže ak máte záujem o motocykel z našej ponuky a doma máte iný, ktorý vás už tak nebaví, stačí sa u nás zastaviť a dohodnúť výmenu na mieste. Viac o službe Protiúčet a výkup

 

Komisný predaj

Ak máte motocykel (prípadne štvorkolku), ktorého sa chcete zbaviť je tu aj možnosť komisného predaja. Zabezpečujeme celý predajný proces od samotnej prípravy na predaj, až po konečný prepis motocykla na nového majiteľa. Viac o službe Komisný predaj

 

Financovanie

Vždy je tu možnosť si nový/jazdený motocykel prípadne štvorkolku kúpiť na splátky. Nákup na splátky je vždy individuálny a výšku splátky, dobu splácania aj akontáciu si klient vyberá sám. Ponúkame hneď niekoľko firiem, takže vždy vyberáme tú najvhodnejšiu variantu, ktorá bude vyhovovať hlavne vám. Častokrát sa stáva, že je celý proces schválený aj s 0% akontáciou. Viac o službe Nákup na splátky

 

STK

U nás sa už Technickej kontroly nemusíte obávať. Zabezpečíme prípravu a taktiež aj celý bezproblémový prechod motocykla prípadne štvorkolky.  

 

Poistenie

Môžete si u nás vybrať zo širokej ponuky poistení od všetkých významných poisťovní na trhu. S výberom najvhodnejšej varianty vám poradíme. Z JF Moto budete odchádzať poistený a so zelenou kartou. 

 

Prihlásenie 

Zabezpečujeme aj komplet prihlásenie či už nových, alebo jazdených motocyklov.  Taktiež zabezpečujeme aj celý proces prihlásenia dovezených motocyklov. 

Nič nenájdené

0 produktov k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie