O nás

    Po viac ročných skúsenostiach s jazdami na motocykli, bežnými aj väčšími servismi našich motocyklov sme sa rozhodli založiť firmu JF Moto s.r.o. Náš celý kolektív v prvom rade pozostáva zo zapálených motorkárov. Z tohto dôvodu sa vždy snažíme pomôcť najlepšie ako vieme.  Od založenia našej firmy sa sortiment tovaru neustále rozširuje a kvalita služieb napreduje. Všetko sa vyvíja podľa prianí Vás, našich zákazníkov. 

    Súčasný sortiment našej predajne pokrývajú bežné motocyklové potreby. Prilby, oblečenie, obuv, doplnky na motocykle a plno najrôznejších dielov na motocykle. Naša spolupráca sa neustále zlepšuje so silnými dodávateľmi a výrobcami náhradných dielov na motocykle. Na našej web stránke sa viete preklikať už k doplnkom a bežným náhradným dielom. Dnes prevádzkujeme servis motocyklov, diagnostiku motocyklov, prezúvanie a vyvažovanie, malé opravy až po generálne opravy.

    V auguste 2018 sa naša firma presťahovala do nových vlastných priestorov o celkovej rozlohe niečo málo cez 700 m2. Samotná predajňa má rozlohu 600m2 a zvyšnú plochu zapĺňa servis o rozlohe 110 m2. Hlavnými atribútmi úspechu našej firmy je kvalitný koletkív, skvelá poloha a vysoká fluktuácia ľudí. 

    Našou víziou do budúcna je sprostredkovanie a organizácia výjazdov na jazdi na okruhoch. Momentálne disponujeme 3 rozličnými motocyklami na ring, ktoré budú v prípade záujmu aj k prenájmu. Nie je nič lepšie, ako si vyskúšať svoje jazdné schopnosti niekde, kde je to bezpečné a s kompletným servisom. Ďalej plánujeme rozšírenie predajne o nové značky a typy motocyklov. Požičovňa motocyklov je taktiež v pláne. 

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie