Náš kód: P181144

CFMOTO Gladiator X850 EPS

Exkluzívna 5 ročná záruka !*

* 5 ročná záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR - pre prvého majiteľa. Týka sa všetkých modelov štvorkoliek a motocyklov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km (čo nastane skôr).

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Monumentálny záťah. Dych berúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí.

Viac informácií
10 829.00 € (ušetríte 830.00 €)
9 999.00 € Vrátane DPH
8 332.50 € Bez DPH
Skladom
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     ATV     CFMOTO (Gladiator)     Štvorkolky

CFMOTO Gladiator X850 EPS
9 999.00 €
+ -

Popis a parametre

Nový Gladiator X850 EPS 2023:

Dĺha dvojmiestna verzia: 

T3b - šedá pastelová - 9 999,- EUR vrátane DPH.

T3b - oranžová - 10 041,- EUR vrátane DPH.

T3b - Kamufláž - 10 207,- EUR vrátane DPH.

 

EURO5 - šedá pastelová- 9 999,- EUR vrátane DPH.

EURO5 - oranžová - 10 041,- EUR vrátane DPH.

EURO5 - Kamufláž - 10 207,- EUR vrátane DPH.

 

Najsilnejšia a mohutne dimenzovaná pracovná štvorkolka od spoločnosti CF MOTO 4×4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

Nový líder kráľovskej kategórie dvojvalcových štvorkoliek!

Monumentálni záťah. Vyrážajúca sila, dokonalé a presné ovládanie.Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri najbližšom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo progresívnych a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a výbornou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

Ohromujúca sila úplne nového 800 cc motora so špičkovým výkonom 68 koní / 75 Nm (off-road úprava) spoločne s osvedčeným bezespojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Delphi (USA), prináša úplne novú dimenziu práce i zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný modernizovaný posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov povyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.

Mohutný výkon prenáša Gladiator X850 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového variátora CV TECH s funkciou brzdenia motorom. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný, prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanú 4-kotúčovou hydraulickú brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.

Gladiator X850 je kompletne odpružený pomocou celkom nových viacprvkových tlmičov IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti. Toto špičkové odpruženie s dlhými zdvihy zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu i na veľkých nerovnostiach. Novinka prináša nová predná mohutne dimenzovaná dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Smerom hore prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujú už tak vysokú svetlú výšku a priechodnosť ťažkým terénom. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalé jazdné dojmy.

Už v základnej cene je Gladiator X850 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými kryty riadidiel, 14 „ALU kolesami, víceplátnovými pneu Abuzz či komfortné sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Gladiator X850 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným, LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.

Gladiator X850 úspešne nadväzuje na svoje legendárne predchodcu, ktorý dosiahli mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. U polície SR. Pri modeli X850 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia jednu z najlepšie ovládateľných veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície aktuálne vlajkovej lodi CF Moto!

 • 5 rokov záruka
 • Extrémne výkonný nový 800 ccm motor s valcami do „V“
 • EPS – špičkový posilňovač riadenia s progresívnym priebehom
 • Elektronické vstrekovanie Delphi (USA)
 • Bezspojkové variátor CV-Tech s motorovou brzdou (Canada)
 • Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
 • 4×4 s uzávierkou predného diferiencálu
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Úplne nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti
 • Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
 • Špeciálne prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujúce svetlú výšku
 • Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou
 • Elegantné a praktické 14 „duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 14 „víceplátnové pneumatiky CST Abuzz
 • Elektrický navijak 3000 lbs s vodiacimi rolnami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Komfortné sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
 • Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n ‚Ride
 • Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu (voliteľne)
 • Špičkové predné i zadné LED osvetlenie
 • Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk.

 

Špecifikácie

Motor
typ  štvortaktný dvojvalec, SOHC, 4 ventily, EFI
Výkon 45kw/7200 ot. / offroad 50kW (68PS) / 7000 ot
Objem 800 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 76,2 mm mm
Zapaľovanie ECU Delphi
Chladenie kvapalinové (voda + olej), elektrický ventilátor
Hnací systém
Pohon 2×4 / 4×4, elektricky prepínateľný
Prevodovka automatická, variátor CV Tech, prevody L/H/N/R, brzdenie motorom
Uzávierka p. diferenciálu áno (aj zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť))
Prevod predný + zadný kardan
Podvozok
Zavesenie predné nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné vlečné ramená
Tlmiče predné Nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým  nastavovaním tuhosti
Tlmiče zadné Nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti
Brzdy predné kotúčové hydraulické
Brzdy zadné kotúčové hydraulické
Pneu predné 26×9-14
Pneu zadné 26×11-14
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka 2310 mm mm
Celková šírka 1250 mm mm
Celková výška 1420 mm mm
Rázvor 1480 mm mm
Hmotnosť bez náplní  430 kg
Palivová nádrž 30 litrov
Legislatíva
Homologizácia áno, T3
COC list áno
Technický preukaz áno
Vodičské oprávnenie skupina B (osobný automobil)
Ostatné
Farba Čierna

Oranžová

Kamufláž

Výrobca
Výrobca CF Moto
Náš kód: P181144
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie