Náš kód: P181132

CFMOTO Gladiator X625 EPS

Exkluzívna 5 ročná záruka !*

* 5 ročná záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR - pre prvého majiteľa. Týka sa všetkých modelov štvorkoliek a motocyklov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km (čo nastane skôr).

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Nový CFMOTO Gladiator X625 EPS - líder triedy jednovalcov prichádza!

Už tak excelentný model aký bol a samozrejme stále je Gladiator X600 - predchodca tejto novinky, sa ťažko predbieha, ale vývoj a pokrok nemá zmysel brzdiť. Čo bolo vynikajúce je teraz ešte lepšie a Gladiator X625 ponúka  novú úroveň v smere  motorizácie, dizajnu, techniky a bezpečnosti. Rozdiel je vidieť okamžite, do vývoja vo všetkých smeroch sa vložilo mnoho úsilia a model X625 odštartoval doslova novú generáciu jednovalcov CFMOTO. Ak hľadáte dobrodružstvo, tak to už čoskoro môžete hľadať zo sedadla Gladiator X625. Čaká na vás kombinácia silného, presne dávkovateľného výkonu, vynikajúcej ergonómie, inteligentného dizajnu a pokrokových technológií vďaka špičkovým technickým komponentom od renomovaných značiek.

 

Viac informácií
8 119.00 € Vrátane DPH
6 765.83 € Bez DPH
3 - 5 dní
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     ATV     CFMOTO (Gladiator)     Štvorkolky

CFMOTO Gladiator X625 EPS
8 119.00 €
+ -

Popis a parametre

Nový Gladiator X625 2023:

Krátka jednomiestna verzia: 

 

EURO5 - strieborná - 8 119,- EUR vrátane DPH.

EURO5 - oranžová - 8 161,- EUR vrátane DPH.

EURO5 - Kamufláž - 8 327,- EUR vrátane DPH.

 

Nový líder medzi jednovalcami! Najnovší Gladiator v exkluzívnom dizajne rakúskeho štúdia Kiska. Výrobca CFMOTO opäť dokonale spracoval požiadavky na silný a moderný stroj a do sveta vypúšťa jeden z najsilnejších jednovalcov. Konštrukčne aj dizajnovo úplne nový stroj navyše prichádza prvýkrát v kategórii 600 ccm v krátkej i dlhej verzii. Úplne nový CFMOTO Gladiator X625 / X625-A potvrdzuje mimoriadny cit pre dizajn, spracovanie, ergonómiu a použitie moderných technológií. Fantastické jazdné vlastnosti, maximálna výbava v cene vrátane nového progresívneho posilňovača riadenia (EPS) alebo kompletného LED osvetlenia, robia z novinky Gladiator X625 / X625-A favorita celého segmentu jednovalcových štvorkoliek.

CFMOTO Gladiator X625 a X625-A EPS
Očakávaná novinka CFMOTO Gladiator X625 / X625-A finálne dopĺňa celú radu strojov CFMOTO Gladiator s rukopisom dizajnového štúdia Kiska. Všetky štvorkolky i motocykle CFMOTO kreslia špičkoví dizajnéri v Rakúsku, rovnako je to u tohto luxusne spracovaného modelu. Hoci sa jedná o pracovno-úžitkový stroj, práve exkluzívny dizajn je to, čo vás na novom stroji na prvý pohľad zaujme. Dizajn je nielen oku lahodiaci, ale aj mimoriadne praktický. Oceníte napr. absolútne minimálny presah pred prednou nápravou, vďaka ktorej stroj disponuje vysokou hodnotou predného nájazdového uhla, skvelú ergonómiu a polohu jazdca či v predĺženej verzii maximálne pohodlie a komfort spolujazdca. Predné aj zadné svetlá disponujú kompletne najmodernejšou LED technológiou a ak sa pozriete na prepojenie zadných svetiel horizontálne svetelnou linkou, máte pocit, že vidíte športové auto a nie štvorkolku. Nový palubný LCD displej sprostredkováva jasné a zreteľné informácie za každých svetelných podmienok, pričom naraz monitoruje až 12 palubných údajov.

Nový motor kategórie 600 cm3
Vychádza z viac než 20-ročných skúseností a nepretržitých inovácií. Mimoriadne živý moderný motor spĺňajúci všetky normy je vybavený vysoko spoľahlivým vstrekovaním aj zapaľovaním od nemeckej značky BOSCH. Výkon motora sa prenáša na kolesá pomocou osvedčeného kanadského bezspojkového CV-Tech variátora s radením L, H, P, R a N, ktoré vám umožnia zdolať najrozmanitejšie prekážky, aké štvorkolke ponúknete - piesok, blato, hlinu, sneh či extrémne stúpania. Chladiaca sústava prešla modernizáciou a chladenie je naddimenzované pre ťažké nasadenie stroja v akomkoľvek prostredí. Revidované je celé nastaviteľné odpruženie (vpredu 160 mm, vzadu, 230 mm). Nezávislé zavesenie kolies na "A" ramenách podčiarkuje svetlá výška 280 mm. Podľa voľby teréne sa dá odpruženie prenastaviť na 5 rôznych pozícií pričom podvozok ako celok vám umožní priamo "kobercovú" jazdu nehľadiac na obtiažnosť terénu. Dynamický systém EPS (elektrický posilňovač riadenia), je v oboch verziách - dlhej aj krátkej súčasťou základnej výbavy. Jeho činnosť sa automaticky odvíja od rýchlosti ATV, a tak je veľmi bezpečným pomocníkom jazdca aj pri nepredvídateľných situáciách tak pri manévrovnání v ťažkom teréne, tak pri rýchlych cestných presunoch.

Pohodlie, bezpečnosť a plná ochrana právom patrí posádke.
Masívne, luxusne vykonané, delené sedadlo spolujazdca s operadlom je pripravené na dlhé cesty, spolujazdec sa bude cítiť ešte viac bezpečnejšie, ak sa bude držať ergonomicky ladených madiel. Plošinové stupačky majú pri modeli X625-A rôzne výškové úrovne pre jazdca a spolujazdca. Masívnymi chráničmi rukovätí bude zároveň chránená aj technika napr. pred konármi, či inými prekážkami. Motor je plne zakrytý odolnými kapotami z tvrdeného plastu a všetky prvky sú projektované tak, aby zabezpečili stroju aj posádke maximálnu ochranu. O bezpečnosť pri brzdení sa starajú štyri brzdové kotúče. Celý brzdový systém je zmodernizovaný, teraz poskytuje ešte razantnejší a zároveň aj hladký brzdný účinok s presným dávkovaním brzdnej sily. Nový Gladiator je samozrejme vybavený elektricky prepínateľným pohonom 4x4 s možnosťou 100% uzamknutia predného i zadného diferenciálu. CFMOTO Gladiator X625 / X625-A je už v základnej cene nabitý plnou výbavou a ponúka všetko, čo má plnohodnotná pracovná 4x4 mať - posilňovač riadenia (EPS), silný navijak 3000 lbs, homologované ťažné s el. zásuvkou, praktické nosiče Lock-N-ride, kompletné LED osvetlenie, priestrannú schránku pod sedlom, priestrannú zadná schránku, nový atraktívny LCD displej, luxusné 12 "ALU kolesá, viacplátnové pneumatiky, opierku a madlá pre spolujazdca (verzia X625-A), ochranné kryty na ruky. Gladiator X625 / X625-A úspešne nadväzuje na svojich legendárnych a úspešných predchodcov, ktorí dosiahli mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch, stali sa najobľúbenejšími štvorkolkami svojej kategórie a tiež skvele slúžia v náročnom pracovnom nasadení, napr. u polície ČR.

Kapacity:

    X625

    X625-A Touring

Benzinová nádrž: 18 litrov 18 litrov
Olej motorový: 2,8 litrov 2,8 litrov
Dĺžka: 2085 mm 2235 mm
Šírka: 1180 mm 1180 mm
Výška: 1220 mm 1390 mm
Rázvor (štandard/predĺžený): 1280 mm 1480 mm
Suchá hmotnosť: 375 kg 395 kg
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT - variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/zpetný chod/neutrál/rychle vpred/terénna redukcia) Automatická CVT - variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/zpetný chod/neutrál/rychle vpred/terénna redukcia)
Náhon kolies: Kardanové hriadele Kardanové hriadele
4x4 pohon: Odpojiteľný Odpojiteľný
Predné pneu: 25x8-12 25x8-12
Zadné pneu: 25x10-12 25x10-12
Brzdový systém:
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické Kotúčové hydraulické
Brzda zadná: Kotúčové hydraulické Kotúčové hydraulické
Parkovacia brzda: Áno Áno
Odpruženie:
Predné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Zadné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Motor:
Typ motora: 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Výkon motora:  41 Hp (30,0 kW) 41 Hp (30,0 kW)
Točivý moment: 49,2 Nm / 4750 ot./min 49,2 Nm / 4750 ot/min
Vrtanie x zdvih: 91 x 89,2 mm 91 x 89,2 mm
Objem motora: 580 cm3 580 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou S mokrou skriňou
Plnenie motora: Elektronické vstrekovanie Bosch Elektronické vstrekovanie Bosch
Zapalovanie: ECU Bosch ECU Bosch
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktanov Bezolovnatý benzín 95 Oktanov
Výrobca
Výrobca CF Moto
Náš kód: P181132
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie