Náš kód: P149841

TGB Blade 600i LT 4x4

Obľúbený predĺžený Blade so silným motorom 600 ccm.

Viac informácií
Varianta:
7 799.00 € Vrátane DPH
6 499.17 € Bez DPH
3 - 5 dní
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     ATV     Štvorkolky     TGB

TGB Blade 600i LT 4x4
7 799.00 €
+ -

Popis a parametre

TGB Blade si vydobyl povesť výkonnej, odolnej, spoľahlivej a pracovitej štvorkolky, ktorá znesie aj nešetrné zachádzanie. Úžitkovo-rekreačný Blade 600 LT prichádza vybavený pokročilými technológiami, s bohatou výbavou a predĺženým podvozkom. Najväčším ťahákom je bezpochyby nový výkonný motor 600 ccm s vysokou ťažnou silou a pôsobivým zrýchlením. Výborne vybavená štvorkolka vyniká mimoriadnou obratnosťou, jednoduchým a príjemným riadením a najme skvelým pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Široký rozchod a moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s veľkou svetlou výškou dávajú štvorkolke vysokú stabilitu a špičkovú priestupnosť terénom, predĺžený podvozok ponúka viac miesta a istejšiu jazdu v prudkých kopcoch pri zachovaní vysokej obratnosti a hravej ovládateľnosti krátkych modelov.

 

 

Technológie a výbava

Silný motor 600 ccm

Moderný štvorventilový motor 600 ccm je vybavený kombinovaným kvapalinovým a olejovým chladením s dvoma samostatnými chladičmi. Elektronické vstrikovanie paliva Siemens zaručuje vysoký výkon, veľkú ťažnú silu, spoľahlivé štartovanie v lete aj v zime, znížené emisie a nízku spotrebu.

Robustný predĺžený podvozok

Optimalizovaná geometria podvozku, široký rozchod a príjemne nastavené odpruženie dávajú štvorkolke presné riadenie, jednoduchú ovládateľnosť a vysokú mieru stability. Vynikajúca priestupnosť terénom zaisťuje moderné, nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s vysokou svetlou výškou, v ťažkom teréne naviac oceníte elektricky pripojiteľný pohon 2x4/4x4 a rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku diferenciálu.

Pohon 4x4 s dvoma diferenciálmi

TGB BLADE 600i LT je vo verzii E4 (L7e) vybavený prepracovaným elektricky pripojiteľným pohonom 2x4/4x4 s dvoma diferenciálmi. V ťažkom teréne oceníte možnosť rýchlo uzamknúť samostatný predný, alebo oba diferenciály naraz. Vďaka tomu je Blade 600i LT veľmi ľahko ovládateľný, s možnosťou zvoliť pohon ideálne pre každý terén a každú situáciu: na jednu stranu poskytuje vynikajúcu priechodnosť ťažkým terénom, na druhú stranu zaisťuje kľudnú jazdu v zatáčke a úžasne príjemné riadenie.

Výkonné kotúčové brzdy

Účinný hydraulický brzdový systém s troma (T3b) alebo štyrmi (L7e) kotúčmi vám dá istotu pri ťažkej práci, keď veziete ťažký príves, alebo pri posúvaní vašich jazdeckých limitov. Vďaka pancierovaným hadičkám brzdy umožňujú citlivé dávkovanie a dokonalú kontrolu brzdného účinku.

Kompozitné nosiče batožiny

Moderné veľkoplošné nosiče z vysoko kvalitného, oceľou vystuženého plastu majú veľkú nosnosť, skvelé odolávajú poškrabaniu a na rozdiel od oceľových nosičov nehrdzavejú, a aj po rokoch ťažkej prevádzky vyzerajú stále dobre.

 

Moderné LED osvetlenie

Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie zaujmú na prvý pohľad. Spoločne s dvojitými zadnými LED svetlami a LED smerovkami je TGB Blade 600 teraz ešte dospelejší a ešte príťažlivejší. A keď zapadne slnko, výkonné dvojité projektorové svetlomety vám vždy spoľahlivo pomôžu nájsť cestu domov.

Multifunkčný LCD displej

Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Moderný multifunkčný LCD displej je nielen dobre čitateľný, ale aj krásny, a ponúka veľa funkcií ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motoru, maximálne dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadla dennej zájdenej vzdialenosti, počítadlo celkovej zájdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

Bohatá výbava

Na trhu nie je veľa štvorkoliek, ktoré by v tak atraktívnej základnej cene ešte ponúkali tak bohatú štandardnú výbavu ako TGB Blade 600i LT: elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rúk a páčiek, masívne predné nárazníky, predný aj zadný nosič batožiny, samostatné sedadlo spolujazdca s madlami a opierkou chrbta, homologované ťažné zariadenie a spoľahlivý navijak s ťažnou silou 3000lbs.

 

Technické špecifikácie 

Motor

Typ: štvortaktný jednovalec SOHC, EFI
Objem: 561 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresný pomer: 10.2 : 1
Výkon: 38,5 k (28,3 kW) / 6500 (off-road)
Max. točivý moment: 53,6 Nm / 5500 (off-road)
Chladenie: kvapalinou + olejem + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická - CVT variátor so spiatočkou, L/H/N/R/P + brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: vpredu, elektricky ovládaná (T3b)
  vpredu i vzadu, elektricky ovládaná (L7e - Euro4)
Koncový prevod: kardanom

Podvozok

Zavesenie predné: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavesenie zadné: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérovanie predné: hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadné: hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová (T3b)
  2x hydraulická kotúčová (L7e)
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 2280 mm
Celková šírka: 1250 mm
Celková výška: 1420 mm
Svetlá výška: 320 mm
Výška sedla: 940 mm
Rázvor: 1450 mm
Prevádzková hmotnosť: 438 kg
Palivová nádrž: 18 l

Prístroje a osvetlenie

Displej:                    

Digitálny multifunkčný displej s funkciami: otáčkomer, rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motoru, maximálne dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo najazdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny

Kontrolky: Pohon 4x4, zaradený prevod, prehriatie motoru, motorový olej, ukazovatele smeru, osvetlenie
Osvetlenie: Projektorové predné svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie, LED smerovky, koncové a brzdové svetlá

Výbava

Homologované ťažné zariadenie, elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rúk na riadidlách, robustný predný nárazník, predný aj zadný nosič batožiny, samostatné sedadlo spolujazdca s madlami a opierkou chrbta, kvalitný navijak 3000 lbs, 12V palubná zásuvka 10A 120W, LED svetlá pre denné svietenie.

Legislatíva a schválenie

Homologizácia pre cestnú prevádzku: áno, T3b / L7e
Registračná značka (SPZ): v cene (spolu s štvorkolkou získate čistopis Technického preukazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazené stroje nemusia presne odpovedať prevedeniu pre český trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu ceny a špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia.

Výrobca
Výrobca TGB
Náš kód: P149841
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie