Náš kód: P150019

Linhai UTV 1100 Diesel
17 149.00 €
+ -

Popis a parametre

Špičkový pracovný UTV najvyššej rady s vyhlásene spoľahlivým japonským dieselovým motorom Kubota. LINHAI UTV1100 Diesel má všetko, čo je potrebné pre ťažkú profesionálnu prácu: veľkú korbu, na ktorú naložíte aj pól tony nákladu, 800 kg ťažnej sily, robustný podvozok s pohonom 2x4 / 4x4, ľahké ovládanie a vysokú pracovnú morálku. K tomu pridajte atraktívny moderny design, kvalitné dielenské spracovanie a cenu, na ktorú konkurencia nedokáže reagovať: LINHAI UTV1100 Diesel je jedna z najatraktívnejších ponúk pre súkromné aj profesionálne použitie na trhu.

 

Technológie

Motor Kubota Diesel

Motor Kubota Diesel

Kubota, to je záruka kvality a spoľahlivosti. Ľahký, výkonný a nenáročný japonský trojvalcový diesel Kubota D1105 je povestný svojou vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Vďaka technológii E-TVCS má motor minimálnu hlučnosť, vysokú účinnosť a nízku spotrebu. Tento mimoriadne vydarený pohon doplňuje špičková kanadská automatická prevodovka CVTech.

Elektrický posilovač řízení

Elektrický posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie a zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy. Vďaka posilňovaču je riadenie výrazne ľahšie, a to hlavne v malých rýchlostiach alebo pri otáčaní na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač riadenia ale nie len ukľudňuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť, ale zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do volantu, keď predné koleso narazí na skrytý kameň alebo dieru. Posilňovač pohltí väčšinu energie a náraz vám nevyrazí volant z ruky.

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály a režimem Turf

Pohon 4x4 s dvoma diferenciálmi a režimom Turf

Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies s uzávierkami predného aj zadného diferenciálu zaručuje špičkovú priestupnosť terénom. Jednoduchým stiskom tlačidla si môžete vybrať medzi náhonom len zadných alebo všetkých štyroch kolies, a naviac môžete zapnúť uzávierky oboch diferenciálov a tým ešte podstatne zvýšiť trakciu a ťažnú silu. Pre najťažšie práce, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov máte naviac k dispozícii silnú redukciu do pomala. Režim Turf Mode je výhodný najme pri jazde po upravenom trávniku alebo pri zatáčaní na malom polomere. V tomto režime je poháňané len zadné pravé koleso. Pretože obe zadné kolesá nie sú prepojené, UTV ľahšie zatáča, pri zatáčaní sa nerobia koľaje a pneumatiky netrhajú trávnik.

Nezávisle zavěšená kola

Nezávisle zavesená kolesá

Robustný podvozok s nízkym ťažiskom zaručuje skvelú stabilitu a výbornú priechodnosť terénom. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené a odpružené ľahko nastaviteľným pružením. Vysokú obratnosť a vynikajúcu ovládateľnosť zaisťuje aj elektrický posilňovač riadenia a veľmi malý polomer otáčania.

Velká sklopná korba

Veľká sklopná korba

Na priestrannú sklápaciu korbu naložíte všetko, čo potrebujete - ani pól tony nie je problém. Odklápací / odnímateľné zadné čelo vrátane bočníc umožňujú ľahko premeniť oceľovú korbu na veľké praktické plato. Vďaka plynovým vzperám je zloženie každého nákladu hračkou. 

Ergonomické ovládání

Ergonomické ovládanie

Volant, riadiaca páka a všetky ovládacie prvky sú priehľadne a ergonomicky usporiadané. Všetko je presne tam, kde to intuitívne očakávate, ovládanie celkom prirodzene padne do ruky. Práca je ľahšia, vaša pozornosť pri jazde nič nerozptyľuje, riadenie máte neustále pod kontrolou.

Výkonné brzdy

Výkonné brzdy

Mohutne dimenzované kotúčové brzdy poskytujú presvedčivú brzdnú silu. Brzdy sú skvele predvídateľné a spoľahlivo vás zastavia aj s ťažkým nákladom alebo plne naloženým prívesom.

Všechny informace přehledně

Všetky informácie prehľadne

Prístrojová doska s modro podsvieteným displejom je dobre čitateľná, a poskytuje všetky dôležité informácie. K dispozícii máte digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ počtu motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny, digitálny palivomer, kontrolka neutrálu, diaľkových svetiel, ukazovateľov smeru, zaradenej spiatočky a kontrolka motoru.

 Bohatá výbava v ceně

Bohatá výbava v cene

Spoľahlivý Linhai UTV1100 Diesel predstavuje tiež veľkorysú výbavou už v základnej cene. Ku štandardnej výbave patrí napríklad elektrický posilňovač riadenia EPS, extra silný navijak s ťažnou silou 4500 lbs, sklopná ochrana nôh, predný ochranný rám, oceľové ochranné postranné rámy, 14palcové kolesá so šesťvrstvovými pneumatikami, plastová strecha odolná UV-žiareniu, ochranná klietka s certifikáciou ROPS, ťažné zariadenie (oko-čep), ľavicové sedadlo s bezpečnostnými pásmi pre zvýšenie bezpečnosti posádky, úložná schránka v prístrojovej doske, dvojité projektorové svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie alebo akustická signalizácia spiatočky.

 

Technická špecifikácia 

Motor

Model: Kubota Diesel D1105-E3B, Made in Japan
Typ: 4taktný kvapalinou chladený radový trojvalec
Objem: 1124 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 78 x 78,4 mm
Kompresný pomer: 24:1
Výkon: 24.8 HP
Točivý moment: 72 Nm @ 3000 / min
Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor

Pohonný systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný, 2 uzamykateľné diferenciály
Prevodovka: automatická, CVTech, L/H/N/R so spiatočkou + motorová brzda
Uzávierka diferenciálu: vpredu i vzadu
Koncový prevod: kardánom

Podvozok

Zavesenie predné: nezávislé (IRS), dvojitá A-ramena
Zavesenie zadné: nezávislé (IRS), dvojitá A-ramena
Pérovanie predné: hydraulické tlmiče s nastaviteľným predpätím pružín
Pérovanie zadné: hydraulické tlmiče s nastaviteľným predpätím pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová
Parkovací brzda: ruční
Pneumatiky predné: AT26 x 9 - 14
Pneumatiky zadné: AT26 x 11 - 14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 3018 mm
Celková šírka: 1520 mm
Celková výška: 1905 mm
Výška sedadla:  915 mm
Svetlá výška:  240 mm
Rázvor: 1930 mm
Hmotnosť bez náplní: 700 kg
Nosnosť korby: 500 kg
Ťažná sila: 800 kg
Palivová nádrž: 35 l
Rozmery korby: 1020 x 1470 x 400 mm

Ďalšie vlastnosti 

Displej:                    

Digitálny multifunkčný displej s funkciami: otáčkomer, rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motoru, maximálne dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovej prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, diagnostický poruchový kód, palubné hodiny
Kontrolky: pohon 4x4, zaradený prevod, prehriatie motoru, motorový olej, ukazovatele smeru, osvetlenie

Výbava

Elektrický posilňovač riadenia EPS, sklopná korba s vyklápacím a odnímateľným čelom a bočnicami, extra silný navijak 4 500 lbs, predný ochranný rám, oceľové ochranné postranné rámy, 14palcové kolesá so šesťvrstvovými pneumatikami, plastová strecha odolná UV-žiareniu, sklopná ochrana nôh, ochranná klietka s certifikáciou ROPS, ťažné zariadenie oko-čep, ľavicové sedadlo s bezpečnostnými pásmi, úložná schránka v prístrojovej doske, dvojité projektorové svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie, akustická signalizácia spiatočky

Legislatíva a schválenie

Homologizácia pre cestnú premávku: áno, T1b, (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)
Registračná značka (SPZ) v cene (pri preberaní stroja obdržíte čistopis technického preukazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazenie stroja nemusí presne odpovedať prevedeniu pre český trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií.

Výrobca
Výrobca Linhai
Náš kód: P150019
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie