Náš kód: P161596

KAYO K6-R - 4 takt

Hobby motocykel, ktorým nepohrdnú ani profesionáli, to je KAYO K6-R. Štvortakt, ktorý prichádza na náš trh, aby vás posunul ďalej. Ak chcete porovnávať, pozerajte sa dopredu. Pokiaľ sa chcete zlepšiť, tak je tu pre Vás práve tento model. Pýtate sa prečo práve KAYO? My a FILIP PODMOL vám odpovedáme - sila profíka, intuitívne a presné ovládanie a komponenty svetových formátov za neodolateľnú cenu, to je KAYO K6-R.

Viac informácií
4 583.00 € Vrátane DPH
3 819.17 € Bez DPH
Skladom
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     KAYO

KAYO K6-R - 4 takt
4 583.00 €
+ -

Popis a parametre

KAYO K6-R

Nebojte sa rozumného kompromisu. Za vynikajúcu cenu dostávate do rúk športový motocykel, ktorý sa páči aj českej motokrosovej špičke FILIPOVI PODMOLOVI.

Vzhľad

KAYO K6-R je vrcholom techniky, ktorú tento motocykel v žiadnom prípade neskrýva, naopak priamo z neho vyžaruje. Tím inžinierov zakomponoval do motocyklu množstvo nie len designových, ale aj účelových technických prvkov, ktoré sú v tomto segmente obvyklé u drahých modelov. Okuliare, brzdové páčky, náboje kolies, ale aj zadná rozeta, to všetko krásne ladí. Nezabudlo sa napríklad ani na maličkosť, akou je oplastovanie rámu v mieste kontaktu s topánkami. Štíhly a svieži vzhľad napovedá k nízkej hmotnosti a tým aj obratnosti motocyklu. Hľadáte chybičku krásy? Nehľadajte, radšej sa sústreďte na techniku.

Motor

Za luxusný prvok pre toto enduro považujeme dvojitú Vačku, ktorá umožňuje nie len presné dávkovanie výkonu, ale v spolupráci s výkonným závodným karburátorom FCR optimalizuje výkonnostnú krivku podľa toho, čo práve jazdec potrebuje. Reťazový kit značky D.I.D. je generáciou toho najlepšieho na prenos všetkej sily na zadné koleso – vysoký výkon a dlhá životnosť.

Podvozok

Plne staviteľný na oboch koncoch. Predná obrátená vidlica s dráhou 300 mm a zadný nitrogénový tlmič s dráhou 110 mm sú v tejto triede samozrejmosťou. Kompaktný oceľový rám prispieva tuhosťou k prednému vedeniu motocykla a samozrejme k sebavedomej jazde. Motocykel obsahuje ostré a presné brzdy, za zmienku stoja kované diely. Pneumatiky KENDA obuté na rafkách z hliníkovej SLITINY, sú v tejto oblasti určite doma. Rozumná výška sedadla v spolupráci s podvozkom oslní stabilitou, odolnosťou a nesklame vás ani v tej najextrémnejšej situácii.

*KAYO K6-R nie je homologizované pre cestný premávku.

  • Kategória:Motocykel
  • Zdvihový objem:248.0 cm³
  • Prevodovka:6-rýchlostná
  • Výkon:27 kW / 10500 ot./min
  • Motor:4-taktný / jednoválec
  • Chladenie: Chladenie vodou

 

MOTOR:
Typ motoru: 4-taktný/jednovalec
Prevodovka: manuálna, 6-rychlostná
Výkon: 27 kW / 10500 ot./min
Krútiaci moment: 36 Nm / 7500 ot./min
Palivový systém: Závodný karburátor NIBBI
Štartovanie: Elektrické a mechanické
PODVOZOK:
Prevedenie rámu: Vysoko pevný oceľový trubkový rám, profesionálny design spracovaný spoločnosťou KAYO
Predné odpruženie: FASTACE plne nastaviteľné
Zadné odpruženie: FASTACE plne nastaviteľné 
Predná brzda: Dvojitý piest- priemer kotúča 240 mm
Zadná brzda: Jeden piest- priemer kotúča 240 mm
ROZMĚRY A KAPACITY:
Výška sedadla : 950 mm
Svetlá výška : 344 mm
Kapacita nádrže: 7,5 L
Suchá hmotnosť : 110 KG

 

Náš kód: P161596
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie