Náš kód: P181124

CFMOTO GLADIATOR Z1000 SPORT Predaj bol ukončený

CFMOTO GLADIATOR Z1000 SPORT

Dizajn renomovaného rakúskeho štúdia KISKA. Kvalita spracovania. Neskutočné tvary. Najmodernejšie technológie. Skvelá ergonómia. Maximálne jednoduché a intuitívne ovládanie. Punc jedinečnosti, luxusu a istota originality. To všetko prináša absolútna novinka CFMOTO Gladiator Z1000 Šport!

Viac informácií
Predaj bol ukončený
Vyberte si alternatívu

Popis a parametre

Málokedy sa stane, že sa koncept stane realitou. Nový CFMOTO Gladiator Z1000 Sport ale tohto v podstate dosiahol. Dizajnové štúdio KISKA sa pri novom exkluzívnom modeli predviedlo vo svojej najväčšej forme a ukázalo, že aj odvážne dizajnérske kúsky možno previezť do reality. Odvážny a úplne originálny dizajn, extra silný výkonný dvojvalcový 1000cc motor a najmodernejšia technika s moderným vyspelým podvozkom, prináša úplne novú dimenziu zábavy!

Monumentálny záťah až 85 Hp (offroad), okamžitá reakcia na plyn (elektronický), špičkový progresívny posilňovač riadenia EPS, kanadský bezspojkový variátor CV-Tech a skvele vyladený moderný podvozok s mohutnými zadnými vlečnými ramenami a plne nastaviteľnými nitrogénovým tlmičmi s vysokými zdvihmi zabezpečí, že žiadny terén nie je prekážkou, žiadny kopec nie je dostatočne dlhý a cestné rovinky sú príliš krátke.

Motor s obsahom 1000 ccm so vstrekovaním paliva od nemeckej značky BOSCH dokáže dokonale uspokojiť nároky náročného užívateľa, predovšetkým svojou pružnosťou a plynulým chodom. Ak potrebujete výbušnú energiu, zošliapnutie plynového pedálu vás zatlačí do anatomicky tvarovanej sedačky. Ak potrebujete brzdiť, kotúčové brzdy sú presné a výdatne im sekundujú vysoko kvalitné viacplátňové 27 "pneumatiky CST STAG. 14 "disky sú z hliníkovej zliatiny a dizajnovo plne ladí s charakterom celého stroja. Je jedno kde a do akých podmienok ste sa dostali, CFMOTO Gladiator Z1000 Šport má možnosť zábavnej jazdy s driftom s pohonom 2WD, v ťažkej teréne pripojíte 4WD a v tých v najextrémnejších podmienkach môžete využiť aj voľbu uzávierky predného diferenciálu.

Pre maximálnu ochranu posádky výrobca použil ľahší, vysokopevnostný, optimalizovaný, jednodielny oceľový rám s otestovanou odolnosťou v najťažších podmienkach. Predné nezávislé zavesenie kolies je systémom na "A" ramenách a všetky štyri kolesá majú plne nastaviteľné nitrogenové tlmiče. Kanadský bezspojkový variátor CV-Tech je dimenzovaný na vysokú záťaž pre extrémne využitie. Úplne nový posilňovač riadenia EPS je dynamický a dokonale reaguje tak na povrch, tak na rýchlosť. Riadenie je potom doslova hračkou.

Pre ešte väčšie pohodlie posádky tú nájdete TFT displej, podobný ako sa používa u motocyklov CFMOTO, ale s prepracovaním a grafikou pre potreby vozidla v teréne. Plnofarebný TFT displej možno vďaka Bluetooth prepojiť s vaším smartphonom. V kokpite nechýba ani USB a 12V zásuvka, samozrejmosťou sú nevyhnutné odkladacie priestory. Pre prípadný náklad môže posádka použiť zadnú korbu, ktorá je tiež chránená oceľovou výstužou. Posádka veľmi ocení strechu (voliteľne) a ergonomický ochranný rám, ktorý myslí na jej bezpečnosť aj v tých najzložitejších situáciách. Samozrejmosťou sú kvalitné trojbodové bezpečnostné pásy, posádka je ďalej chránená aj dverami s oceľovou výstuhou. Nevyhnutným pomocníkom sú vysokovýkonné LED svetlomety, ktoré intenzívnym lúčom osvetlia terén za všetkých okolností. Okrem praktickosti sú tiež jedným z hlavných dizajnových lákadiel celého stroja. Súčasťou základnej výbavy je samozrejme aj homologované ťažné zariadenie s elektrickou zásuvkou, voliteľne je potom k dispozícii silný navijak. Pre čo najväčší akčný rádius je nový Gladiator vybavený takmer 37 l palivovou nádržou.

 

Motor
typ                      štvortaktný dvojvalec, SOHC, 8 ventily, EFI 
Výkon                      59 kW (80 PS) 
Objem                      963 ccm
Vŕtanie x zdvih                      91 mm x 74 mm
Zapaľovanie                      CDI 
Chladenie                      kvapalinové (voda + olej), elektrický ventilátor 
 

 

Hnací systém
Pohon                     2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
Prevodovka                     automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdenie motorom 
Uzávierka p. diferenciálu                     áno, elektrické ovládanie 
Prevod                     predný + zadný kardan 
 
Podvozok
Zavesenie predné                     nezávislé dvojité A-ramená 
Zavesenie zadné                     nezávislé vlečené ramená 
Tlmiče predné                     Nezávislé, nitrogenové plne nastaviteľné odpruženie 
Tlmiče zadné                     Nezávislé, nitrogenové plne nastaviteľné odpruženie  
Brzdy predné                     hydraulická kotúčová 
Brzdy zadné                     hydraulická kotúčová 
Pneu predné                     27 x 9-14, CST 
Pneu zadné                     27 x 11-14, CST  
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka                     3185 mm
Celková šírka                     1820 mm
Celková výška                     1830 mm
Svetlá výška                     310 mm
Rázvor                     2285 mm
Hmotnosť bez náplní                     610 kg
Palivová nádrž                     36,5 litrov
Legislatíva
Homologizácia                     áno, T1B pre dve osoby 
COC list                     áno 
Technický preukaz                     áno, slovenský čistopis 
Vodičské oprávnenie                     skupina B (osobný automobil) 

 

Ostatné
Farba                     Šedá, Červená

 

Výrobca
Výrobca CF Moto
Náš kód: P181124
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie