Náš kód: P181146

CFMOTO Gladiator X1000 EPS Overland

Najsilnejší a mohutne dimenzovaný 4×4 Gladiator X1000 Overland prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou robia z Gladiatora v jedinečnej edícii favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

Exkluzívna 5 ročná záruka !*

* 5 ročná záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR - pre prvého majiteľa. Týka sa všetkých modelov štvorkoliek a motocyklov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km (čo nastane skôr).

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Viac informácií
13 749.00 € Vrátane DPH
11 457.50 € Bez DPH
Skladom
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     ATV     CFMOTO     Štvorkolky

CFMOTO Gladiator X1000 EPS Overland
13 749.00 €
+ -

Popis a parametre

Prichádza nová úroveň dobrodružstva, voľnosti, skúmania, objavovania, kempovania… prichádza vaša sloboda. Nebojte sa neznámych, vzdialených, či neprebádaných miest. Nový Gladiator X1000 Overland vytvára nové poňatie štvorkolky a zistíte, že význam slov „úžitkový stroj“, sa týmto modelom mení aj na „dobrodružný partner“. Po motorickej a konštrukčnej stránke je takmer zhodný s najpredávanejšou štvorkolkou ČR a SR, modelom Gladiator X1000 V-Twin EPS.

V čom sa ale od klasickej verzie líšia? Jeho jedinečnosť je v zameraní na dobrodružstvo – zvýšená ochrana a výbava po všetkých stránkach – to je OVERLAND – maximálne vybavený stroj pre všetky druhy dobrodružných výprav, expedícií aj pre ťažké pracovné nasadenie.

Exkluzívna výbava Overland:

Veľkoobjemové prémiové boxy – dizajnovo, ale aj technicky zladené do kompaktného celku a samozrejme poskytujú dva samostatné úložné priestory (105 l hlavný + 41 l stredový box, celkom 146 l) s ochranou proti vode IP56

Modulárny systém sedadla spolujazdca – umožňuje buď pridať alebo odňať stredný box, čím vás automaticky napadne, že Overland je homologovaný pre dvojčlennú posádku. Oba boxy sú odnímateľné, sedačku za box vymeníte expresne a keď dobrodružstvo pominie, máte doma opäť poslušnú ale veľmi silnú, úžitkovú, dvojmiestnu štvorkolku. Hlavný box sa na dosku kotví bez použitia náradia systémom CF-CONNECT, čo vám zaistí inštaláciu a reinštaláciu počas 60 sekúnd.

Integrované LED svetlá – prídavné LED svetlá (2 x 18W), ktoré sú integrované v ochranných paneloch z tvrdeného, ​​veľmi odolného plastu. Nielenže skvele svieti, ale dodávajú stroju agresívnejší výraz.

Ochrana podvozku – nová odolná celopodvozková ochrana, skladajúca sa zo 6-tich samostatných častí. Predná časť, ktorá je vystavená najväčšiemu riziku, je z 3 mm hrubého hliníka, spodná 5-prvková ochrana je z mohutného 8 mm hrubého polyetylénu vyrábaného za pomoci technológie HDPE.

Rozširovacie lemy – na oboch stranách, ktoré sa tiahnu nadväzne od predného blatníka, okolo plošín stúpačiek a na koniec zadného lemu blatníka. Nie je to len ozdoba, ale predovšetkým ochrana posádky v ťažkom blatistom či štrkovom prostredí. Lemy sú z až 8 mm hrubého polyetylénu vyrábaného s vysokou hustotou pomocou technológie HDPE. Majú vysokú odolnosť a zároveň pružnosť a flexibilitu voči všetkým prekážkam.

Disky BEADLOCK – 14″ značkové disky sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, unikátnym dizajnom a praktickosťou. Vonkajší farebný lem z ľahkej zliatiny je prichytený na diskoch 16 skrutkami. Ak budete potrebovať extrémne podhustené pneumatiky, bočnice pneumatiky vďaka tomuto prvku získava pridanú opornú a ochrannú plochu vyššiu trakciu pre značkové a veľmi osvedčené pneumatiky s priemerom 27“ zn. STAG. Overland dosahuje svetlú výšku 300 mm.

Ochrana rukovätí a čelné sklo – plná ochrana rúk jazdca s pridaným predným praktickým nízkym čelným štítom. Štít je vyrobený z odolného akrylátu, ktorý je odolný voči slnku, prefarbeniu a čiastočne chráni jazdca pred vetrom.

Dizajn a štýl – Overland bol obdarený jedinečným prémiovým lakom inšpirovaným druhou najtvrdšou horninou v prírode – žulou. Kovový lesk dodáva stroju technickú zmyselnosť, modré grafické doplnky zase nádych mora, oblohy, hôr a dobrodružstva zároveň. Celý koncept bol prevtelený do sériového modelu a všetky pridané prvky dômyselne zapadajú pre tých, ktorí majú radi dobrodružné expedície a po návrate môžu stroj denne používať na ďalší účel. To, že špičkový dynamický dizajn pre CFMOTO vytvára rakúske dizajnové štúdio Kiska design, už dnes považujeme za úplnú samozrejmosť.

Pracovná štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 je svojou pevnou konštrukciou pripravená pre všetky pracovné nasadenia. Vďaka svojim vlastnostiam, konštrukcii a výbave je predurčená pre ťažkú ​​prácu v lesnom či poľnohospodárskom hospodárstve, rovnako tak aj v komunálnej sfére, pri zimnej údržbe aj pri službe v IZS. Ťažký terén, sneh, zložito prístupné miesta v lesných porastoch, úpravy polí, kosenie a mulčovanie lúk, hrabanie snehu, štrku…Toto – a ešte viac – pracovný ATV CFMOTO Gladiator X1000 vďaka mohutným terénnym pneumatikám, ťažnému zariadeniu, terénnej redukcii, silnému navijaku, brzdenie všetkých 4 kolies a výkonu, ktorý dovolí odtiahnuť aj odtlačiť mnohonásobne ťažšie náklady, než by ste vôbec očakávali, bezo zvyšku spĺňa. CFMOTO Gladiator – „definícia pracovnej štvorkolky“.

Kľúčové vlastnosti:

 • 5 rokov záruka!
 • Kompletná výbava Overland v cene – viď popis stroja!
 • Extrémne výkonný úplne nový 1000 ccm motor s valcami do “V” s výkonom až 85 Hp
 • EPS – moderný posilňovač riadenia s progresiou v základnej cene
 • Vstrekovanie BOSCH (GER)
 • Bezspojkový variator CV-Tech (Canada)
 • 4×4 s uzávierkou predného diferenciálu
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Nová prevodovka Smartshift s optimalizovanými prevodmi
 • Úplne nové plne nastaviteľné nitrogénové tlmiče / ELKA St.3 (voliteľne, zvýhodnená cena)
 • Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
 • Špeciálne prehnuté spodné predné ramená zásadne zvyšujúce svetlú výšku
 • Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s integrovaným ochranným štítom
 • Elegantné a praktické 14” duralové disky kolies so systémom BEADLOCK
 • Vysoko odolné 27” viacplátnové pneumatiky CST Stag s univerzálnou vzorkou
 • Elektrický navijak 3500 lbs s vodiacimi rolnami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Komfortná sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
 • Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n‘ Ride
 • Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu
 • Špičkové predné aj zadné LED osvetlenie
 • Nová a výkonná 32 Ah gélová batéria s modernou NANO-GEL technológiou
 • Homologácia EÚ, 2 osoby, RP sk. B (automobil)
 • Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho design štúdia Kiska (design CFMOTO, KTM, Husqvarna…)

 

Špecifikácie

KAPACITY
Benzínová nádrž 30L
Dĺžka 2310mm
Šírka 1250mm
Výška 1420mm
Rázvor 1480mm
Suchá hmotnosť 430kg
SYSTÉM POHONU
Prevodovka Automatická CVT – variátor CV Tech / prevody P / R / N / H / L (parkovací / spätný chod / neutrál / rýchlo vpred / terénna redukcia) / uzamykateľný predný diferenciál / automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
Náhon kolies: Kardanový hriadeľ
4×4 pohon Odpojiteľný
Pneumatiky Predné: 27×9-14 a zadné 27×11-14 CST STAG 8pl
BRZDOVÝ SYSTÉM
Predné brzdy Kotúčové hydraulické
Zadné brzdy Kotúčové hydraulické
Parkovacia brdza ANO lanková + hydraulická
ODPRUŽENIE
Predné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Zadné Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Vlečené oceľové ramená
Tlmiče: Nové plne nastaviteľné nitrogenové tlmiče – možnosť výmeny tlmičov za ELKA SUSPENSION za doplatok
MOTOR
Typ motora: Dvoj-valec do V, 4-taktný, 8-ventilový SOHC
Výkon motora: 85k (63,4 kw) / 7800 ot.
Točivý moment: 79 Nm / 5500 ot./min
Vrtanie a zdvih: 91 mm x 74 mm
Objem motora: 963 cm3
Štartovanie Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Plnenie motora Elektronické vstrekovanie Bosch EFI (GER)
Zapaľovanie: Elektronické vstrekovanie Bosch EFI (GER)
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 oktán

 

Výrobca
Výrobca CF Moto
Náš kód: P181146
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie