Náš kód: P181145

CFMOTO Gladiator X1000 EPS

Dlho očakávaný GLADIATOR X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal svoj ohromujúci výkon 85 Hp, špičkové komponenty renomovaných výrobcov, luxusné nitrogenové tlmiče, nový skvele fungujúci posilovač riadenia, predný a zadný diferenciál a veľa dalších dych berúcich vychytávok. …

Najsilnější a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 Gladiator X1000 prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderních prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou a fantastickou cenou robia z novinky jasného favorita celého segmentu velkých dvojvalcových štvorkoliek!

Exkluzívna 5 ročná záruka !*

* 5 ročná záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR - pre prvého majiteľa. Týka sa všetkých modelov štvorkoliek a motocyklov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km (čo nastane skôr).

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Viac informácií
12 079.00 € (ušetríte 180.00 €)
11 899.00 € Vrátane DPH
9 915.83 € Bez DPH
Skladom
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     ATV     CFMOTO (Gladiator)     Štvorkolky

CFMOTO Gladiator X1000 EPS
11 899.00 €
+ -

Popis a parametre

Nový Gladiator X1000 EPS 2023:

Dĺha dvojmiestnaverzia : 

T3b/EURO5  - šedá pastelová - 13 249,- EUR vrátane DPH.

T3b/EURO5 - oranžová - 13 291,- EUR vrátane DPH.

T3b/EURO5 - metalická modrá- 13 291,- EUR vrátane DPH.

T3b/EURO5 - Kamufláž - 13 457,- EUR vrátane DPH.

 

Ludo Et potest Incipere“ aneb „hry môžu začať“ – týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatí veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak my oznamujeme nástup nášho Imperátora – najväčšieho a najsilnejšieho Gladiatora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CF MOTO. Dlho očakávaný GLADIATOR X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia! Ohromujúci výkon 85 Hp, špičkové komponenty renomovaných výrobcov, luxusné nitrogenové tlmiče, nový skvele fungujúca posilňovač riadenia, predné i zadný diferenciál a mnoho ďalšieho … Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 Gladiator X1000 prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou a fantastickú cenou robia z novinky jasného favorita celého segmentu veľkých dvouválcových štvorkoliek!

Ohromujúca sila úplne nového motora kategórie 1000 ccm (960,6 cc) so špičkovým výkonom 85 koní / 79 Nm spoločne s osvedčeným bezespojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Bosch (GER), prináša úplne novú dimenziu práce, cestovanie i zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný nový posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy moderných plne nastaviteľných nitrogenových tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov (100% pripínateľný predné, špičkový samosvorný americký zadný diferenciál Eaton) povyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.

Mohutný výkon prenáša Gladiator X1000 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového bezespojkového variátora CVTech, ktorý zaisťuje okamžitú odozvu na plyn. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanú 4-kotúčovou hydraulickú brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.

Gladiator X1000 je kompletne odpružený pomocou celkom nových špičkových plne nastaviteľných nitrogenových tlmičov. Toto moderné špičkové odpruženie s dlhými zdvihy zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu na veľkých nerovnostiach a v každom druhu teréne. Novinka prináša nová predná mohutne dimenzovaná dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Smerom hore prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujú už tak vysokú svetlú výšku a priechodnosť ťažkým terénom. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalé jazdné dojmy.

Pracovné zaradenie stroje podporuje skvele fungujú pomalý prevod „L“, masívny ťažná sila či silný navijak. Cestovateľov zase potom poteší mohutné dimenzovanie celého stroja, vysoko komfotnú nastaviteľný podvozok a veľkorysé rozmery stroja, kde je všade dostatok miesta pre vodiča i spolujazdca ..

Už v základnej cene je Gladiator X1000 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými a farebne zladenými kryty riadidiel, luxusnými 14 „ALU kolesami s lešteným povrchom, extrémne odolnými a kvalitnými víceplátnové 27“ pneu CST Stag či komfortné sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Gladiator X1000 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.

Gladiator X1000 úspešne nadväzuje na svoje legendárne predchodcu, ktorý dosiahli mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. U polície SR. Pri modeli X1000 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia favorita celého segmentu veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície vlajkovej lodi CF Moto!

 • 5 rokov
 • Extrémne výkonný nový 1000 ccm motor s valcami do „V“
 • EPS – špičkový posilňovač riadenia s progresívnym priebehom
 • Elektronické vstrekovanie Bosch (GER)
 • Bezspojkové variátor CV-Tech (Canada)
 • Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
 • 4×4 s uzávierkou predného diferiencálu
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Úplne nové plne nastaviteľné nitrogenové tlmiče
 • Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
 • Špeciálne prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujúce svetlú výšku
 • Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou
 • Elegantné a praktické 14 „duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 27 „víceplátnové pneumatiky CST Stag
 • Elektrický navijak 3000 lbs s vodiacimi rolnami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Komfortné sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
 • Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n ‚Ride
 • Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu (voliteľne)
 • Špičkové predné i zadné LED osvetlenie
 • Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B (automobil)

 

Špecifikácie

Motor
typ 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Výkon 85k (63,4 kw)/7800 ot.
Objem 963 cm3 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 74 mm mm
Zapalovanie Elektrický štartér
Chladenie Kvapalinou s nezávislým olejovým okruhom
Hnací systém
Pohon 4×4
Prevodovka Automatická CVT – variátor CV Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/ spätný chod/ neutrál/ rychle
Hnací systém
Pohon 4×4
Prevodovka Automatická CVT – variátor CV Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/ spätný chod/ neutrál/ rychle

vpred/ terénna redukcia) / uzamykateľný predný diferenciál / automatický zadný samosvorný

diferenciál Eaton (100% svornosť)Uzávierka p. diferenciáluánoPrevodkardanové hriadele 

uzávierka pred. dif. áno
Prevod Kardanové hriadele

 

Podvozok
Zavesenie predné Dvojité oceľové A-ramená
Zavesenie zadné Vlečené oceľové ramená
Tlmiče predné nitrogénové nastaviteľné pruženie
Tlmiče zadné nitrogénové nastaviteľné pruženie
Brzdy predné Kotúčové, hydraulické
Brzdy zadné Kotúčové, hydraulické
Pneu predné 27×9-14
Pneu zadné 27×11-14
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka 2310 mm
Celková šírka 1250 mm
Celková výška 1420 mm
Rázvor 1480 mm
Hmotnosť bez náplní 430 kg
Palivová nádrž 30 litrov
Legislatíva
Homologizácia EURO4
COC list Áno
Technický preukaz Áno
Vodičské oprávnenie B
Ostatné
Farba Čierna

 

Výrobca
Výrobca CF Moto
Náš kód: P181145
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie