Náš kód: P181128

CFMOTO Gladiator UTV 1000 XL

Exkluzívna 5 ročná záruka !*

* 5 ročná záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR - pre prvého majiteľa. Týka sa všetkých modelov štvorkoliek a motocyklov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km (čo nastane skôr).

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Nedostatok miesta? Nie s modelom CFMOTO Gladiator 1000 XL EPS! Až šesťmiestne vozidlo (5 homologovaných miest!) s dvoma radmi lavíc je ideálne na rodinné výlety alebo na ťažkú prácu. Načo teda robiť kompromisy? S týmto novým profesionálnym pracovným Gladiatorom z kategórie UTV vás nič nezastaví! Úplne nový silný profi pracovný robotník s moderným dizajnom rakúskeho štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce i zábavy. Nový Gladiator UTV1000 XL EPS prináša aj v kategórii UTV skvelý výkon, plnú homologáciu pre 5 pasažierov, predný aj v tejto kategórii nadštandardne dodávaný špičkový americký zadný samosvorný diferenciál Eaton a homologované hodnoty hodné profesionálnych pracovných strojov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový Gladiator dokazuje aj svojimi doslova majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.

Viac informácií
19 789.00 € Vrátane DPH
16 490.83 € Bez DPH
3 - 5 dní
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     CFMOTO (Gladiator)     UTV     Štvorkolky

CFMOTO Gladiator UTV 1000 XL
19 789.00 €
+ -

Popis a parametre

Gladiator UTV1000 XL - strieborna / čierna - T1b - 19 579,- EUR

Gladiator UTV1000 XL - Camo - T1b - 19 579,- EUR

 

Stroj, ktorý svojím vstupom na trh nepochybne poriadne rozvíri kategóriu pracovných UTV. Kompletne nová dlhá konštrukcia celého stroja zabalená do exkluzívneho designu z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska, medzi ktorého zákazníkov patrí aj slávna KTM. Srdcom Gladiatora UTV1000 XL je nový motor kategórie 1000 ccm, ktorý profi robotníkovi dáva v maximálnom offroad verzii výkon cez 80 Hp a 79 Nm (offroad)! V oblasti pracovných UTV viac ako veľkorysé hodnoty! Elektronika z dielní nemeckej firmy Bosch, pohon vďaka osvedčenému kanadskému variatoru CV-Tech a použitie extrémne odolných amerických remeňov Bando (príp. japonských Mitsuboshi), zaistí bezproblémové využitie stroja aj pri najťažšom pracovnom nasadení. Jasné pracovné či prepravné zaradenie tohto výkonného stroja dokazujú plne homologované parametre, kde vyčnieva homologácia pre 5 osôb, homologované ťažné zariadenie. Množstvo úložných priestorov, vnútorná ergonómia a úplne nový systém úloženia pracovných boxov "Cargotool" len podčiarkujú fakt, s akou starostlivosťou a dôrazom na detaily sa výrobca s dizajnérmi venovali vývoju tohto mohutne dimenzovaného stroja. Súčasťou výbavy je aj silný 3500 lbs navijak s diaľkovým ovládaním.

Tento špeciálny odolný stroj, určený prevažne na profesionálnu prácu a prepravu osôb, vám umožní mnoho činností, ktoré ste doteraz nezvládli. Pokiaľ chcete prepravovať ťažké náklady v šaptne dostupnom teréne, ťahať nákladné vozíky, dopravovať osoby, upratovať, zhŕňať sneh, jednoducho ak chcete prekračovať všetky bežné limity, je CFMOTO Gladiator UTV1000 XL tým pravým strojom pre vás! Vďaka svojej priaznivej cene dokáže Gladiator UTV1000 XL osloviť okrem profesionálov aj farmárov, záhradkárov, či chalupárov, pre ktorých je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujúcim kritériom!

Mohutne dimenzovaná a priestranná korba Gladiatora UTV1000 XL, ktorej konštrukcia je kombináciou vysoko kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu a ocele, je sklopná a istená hydraulickými tlmičmi a samozrejme má aj otváracie masívne zadné čelo. Rozmerná ložná plocha je vybavená aj pevnými okami na uchytenie nákladu, ktorá bez problémov pojme palety veľkosti EUR aj väčšie a bezpečne odvezie náklad aj niekoľkých metrákov.

Kabína automobilového typu pre 5 pasažierov je vybavená ľahko udržiavateľnými ergonomickými sedačkami zo syntetickej umývateľnej kože, robustným ochranným oceľovým rámom s integrovanými bezpečnostnými 3-bodovými pásmi (pre prevádzku strojov kategórie UTV Gladiator nie je povinná prilba) kompletnou výbavou pre jednoduché ovládanie stroja. Vo výbave kabíny nechýba praktické diaľkové ovládanie k navijaku či množstvo praktických odkladacích plôch vrátane systému "Cargotool" na uloženie pracovného náradia. K dokonalosti a komfortu kabíny sú k dispozícii voliteľne bočné dvere. Ako ďalšie voliteľné príslušenstvo je k dispozícii plastová strecha, predné plexisklo či ochranné bočné lemy. Pre maximálny komfort pri ťažkom pracovnom nasadení budú v priebehu jari 2023 k dispozícii na vozidlá Gladiator UTV1000 XL aj špičkové nadstavbové celo zatvorené kabíny vr. kúrenia a stieračov či profi sklá so stieračmi a ostrekovačmi od českej firmy DFK.

Vysoký výkon, 4x4 s uzávierkou a oboma diferenciálmi, precízny posilňovač riadenia, majestátne rozmery, skvelá stabilita a vyvážené jazdné vlastnosti, 14” elegantné ALU kolesá, špičkové viacplátnové odolné 27" pneu STAG, bohaté úložné priestory, kompletné LED osvetlenie, nový multifunkčný displej nastaviteľné sedadlo a volant – to všetko sú vlastnosti, ktoré z Gladiatora UTV1000 XL robia najvšestrannejšieho pomocníka, akého ste si mohli priať!

Kapacity

Benzínová nádrž                                    40 litrov
Dĺžka                                                     3745 mm
Šírka                                                      1615 mm
Výška                                                     1880 mm
rázvor                                                     2850 mm
Svetlá výška                                           300 mm
Hmotnosť:                                              945 kg


Rozmery korby                                      1412 x 901mm (viac ako EUR paleta)
Nosnosť korby                                       210 kg
Homologovaná ťažná sila                      520 kg
Homologizácia                                       Pre 5 osoby, plná EÚ homologácia,
Vodičské oprávnenie                             vodičský preukaz skupiny B (osobný automobil)


Systém pohonu

Prevodovka                                           Automatická CVT - variátor CV-Tech / prevody P / R / N / H / L (parkovací/spiatočka/neutrál/rýchlo vpred/ terénna
                                                              redukcia), uzamykateľný predný diferenciál /automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 

Náhon kolies                                        Kardanovými hriadelmi
                                                             4x4 pohon: Odpojiteľný
                                                             Predné pneu: 27x9-14 CST STAG
                                                             Zadné pneu: 27x11-14 CST STAG


Brzdový systém

Brzda predná                                       Kotúčová, hydraulická
Brzda zadná                                        Kotúčová, hydraulická
Parkovacia brzda                                Áno
 

Odpruženie

predné                                                 Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
zadné                                                  Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená


Motor

Typ motora                                          4-taktný 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Výkon motora (max)                            85k (63,4 kw) / 7800 ot.
Točivý moment: (max)                         82 Nm / 6500 ot./min
Vŕtanie x zdvih                                    91 mm x 74 mm
Objem motora                                     963 cm3
Štartovanie                                          Elektrickým štartérom
Chladenie motora                                Kvapalinou s nezávislým olejovým okruhom
Mazanie                                               S mokrou skriňou
Zapaľovanie                                         ECU Bosch (GER)
Palivo                                                   Bezolovnatý benzín 95 oktán

Výrobca
Výrobca CF Moto
Náš kód: P181128
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie