Náš kód: P159192

Individuálna doprava - bude upresnená
Zľava 8%

CFMOTO 300SR

Už čoskoro! 

Viac informácií
Varianta:
4 199.00 € (ušetríte 330.00 €)
3 869.00 € Vrátane DPH
3 224.17 € Bez DPH
Skladom
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     CFMOTO     Motocykle

CFMOTO 300SR
3 869.00 €
+ -

Popis a parametre

Aktuálne majú všetky motocykle CF Moto exkluzívnu záruku 5 rokov. 

 

CFMOTO 300SR  je pokračovaním precízneho výrobného plánu výrobcu a zároveň ďalším modelom v ponuke spoločnosti  Journeyman CZ.  Žiadny experiment, ale profesionálne dotiahnutý koncept do sériovej výroby. CFMOTO 300SR  je model, na ktorého vývoji pracovali inžinieri a dizajnéri z rôznych kontinentov a dnes vám môžeme predstaviť model, ktorý je vo svojej triede úžitkovosťou, designom, cenou a vlastnosťami na svetovej úrovni. Je to zároveň stroj, ktorý nesie v sebe množstvo komponentov a technológií od svetovo uznávaných dodávateľov.

CFMOTO 300SR.  Skratka "SR" znamená Šport Racing, ale máte pred, či skôr pod sebou, motocykel pre užívanie na každý deň. A aj keď tak vyzerá, nie je to okruhový nástroj na dramatické naháňanie stotín sekúnd na okruhu.
Za jedinečným dizajnom stojí tentoraz talianskej design štúdio Modena 40, pod vedením skúseného španielskeho dizajnéra Carles S. Martiho (oi. Sa podieľal na dizajne motocyklov MV Agusta). Obe svetelné LED rampy sú ako celky projektované s dôrazom na vysoký svetelný a zároveň estetický výkon a tým ponúkajú zvýšenú bezpečnosť v prevádzke cez deň aj v noci. Svetelná technológia nadväzuje na úplne nový prístrojový panel typu  TFT (5,5 ") , ktorý ponúka dva módy zobrazenia  SPORT a ECO. Jas obrazovky sa automaticky prispôsobuje intenzite vonkajšieho svetla a ak ste užívateľom komunikačnej sady v prilbe, váš smartphone si môžete spárovať s TFT displejom, pričom tlačidlá displeja vám umožní prijať hovor či ukončiť.

Vaším skvelým spoločníkom pri jazde bude  skvele výkonovo naladený motor  s výkonom  20,5 kW  (28 koní), ktorý vás aj vďaka silnému krútiacemu momentu v prevádzke udrží presne tam, kde potrebujete. Kontrolované zrýchlenie zaisťuje vstrekovanie  BOSCH , ktoré má za úlohu optimálne spaľovanie aj maximálnu výkonnostnú účinnosť vstrekovaného paliva. Tomu je prispôsobené aj sacie potrubie a spaľovacia komora, čo má za účinok maximum dodávaného výkonu pri minimálnej spotrebe. Aby motor šliapal hladko, o to sa stará vyvažovací hriadeľ ako aj technika DOHC, teda dvojitá vačka. Výsledkom je citlivý prejav výkonuvo vysokých otáčkach. Zaujímavosťou je aj tepelno-izolačná vrstva na povrchu piestu, ktorá minimalizuje trenie piesta vo valci, tým znižuje chladenie a zároveň napomáha k úspore paliva pri najlepšej účinnosti spaľovania. A nakoniec hlava valca je vybavená technológiou, ktorá nielen znižuje vibrácie, ale prispieva aj k menšej hlučnosti motora.


CFMOTO 300SR  disponuje  USD  vidlicou so zdvihom 37 mm. V tejto triede nie je vôbec štandardom používať tento typ vidlice, motocykel aj vďaka nej presne vedie stopu a predvídavo zatáča do mysleného smeru, pričom hravo zvláda problémové nástrahy asfaltu. Spoločne s centrálnym zadným tlmičom s nastaviteľným predpätím umožní spokojnú jazdu celej posádke motocykla. Kyvná vidlica je odlievaná zo zliatiny hliníka  a v kombinácii s oceľovým rámom vytvárajú pevný charakter pre sebavedomú jazdu v rôznom prostredí a situáciách. Brzdy si delí po jednom kotúči vpredu a vzadu a sústredená brzdná sila je vždy vpredu (4-piestikové strmeň), preto je páčka prednej brzdy veľmi presná a jemná. Ale keď už na ňu zatlačíte, spoľahnúť sa môžete na spoľahlivé  ABS Continental .

Ergonomické ovládanie je spojené s príjemným posedom, pričom sedadlo vo výške 780 mm je optimálny skoro pre každého jazdca. Ako jazdec sa pozeráte do kokpitu nefalšovanej závodnej mašiny. Tento dojem vám umocňuje predovšetkým osadenie a pozície riadidiel, ale obsluha motocylku je úplne prirodzená a civilné. Príjemný posed dovolí jazdci doslova zapadnúť do motocykla, pri jazde sa stávate súčasťou motocykla s jemným náznakom športového posedu. Obratná manipulácia, sebavedomá jazda na ceste, minimálna neodpružená váha, precízne fungujúcu 6 stupňová prevodovka. Všetky parametre v tejto triede sú priamo ideálne a všetko na motocykli je nastavené v zmysle prirodzenej ergonómia, pohodlie a intuitívneho ovládania.

Za motocykle CFMOTO stojí silný,  6 najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete , firma  Journeyman,  česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlu predajnú aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v  TOP3 , v kategórii ATV  absolútne číslo 1.

Motocykel CFMOTO 300SR je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičského preukazu A2 od 18 rokov. Ako tradične je u strojov CFMOTO dovozcom poskytovaná  exkluzívny nadštandardná záruka.

Motor: 1-valec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 4 ventily
Zdvihový objem: 292,4 ccm
Vŕtanie  x  Zdvih:  78 x 61,2 mm
Kompresia:  11.3: 1
Plnenie motora:  EFI (Bosch)
Výkon:  20.5 kW (28 koní) / 8750 ot / min
Krútiaci moment:  25 Nm / 7200 ot / min
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka: manuál, 6 rýchlostí
Odpruženie: predná vidlica USD, zadné monoshock
Brzdy: kotúč Ø 292 mm štvorpiestiková (p), Ø 220 mm (z); J.Juan
ABS: Continental ABS system
Ráfiky:  3,5x17MT, 4x17MT
Pneumatiky:  110/70 ZR 17, 140/60 ZR 17 (h)
Dĺžka: 2010 mm
Šírka: 750 mm
výška:  1080 mm
Výška sedadla: 780 mm
Svetlá výška: 135 mm
Polomer otáčania: 4,7 m
Nádrž:  12 l
Hmotnosť:  165 kg

Výrobca
Výrobca CF Moto
Náš kód: P159192
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie